ما برای ارائه رهبران ارشد بسیار فراتر از تحقیقات برجسته فناوری خود توسعه یافته ایم

مطالب ویژه

تماس با ما

درباره ما

درباره ما

گروه فنی مهندسی پایش کنترل، با تکیه بر تجارب مدیران ارشد خود در صنعت برق و با هدف تامین تجهیزات مورد نیاز این صنعت با استفاده از محصولات با کیفیت و مقرون به صرفه اقتصادی تاسیس گردیده است.

این مجموعه با سال ها تجربه تخصصی در زمینه مشاوره و راه اندازی سیستمهای اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق به عنوان یکی از مراکز امین صاحبان صنایع بوده و از این رو توانسته سهمی حتی کوچک در خدمتگزاری به صنایع کشور و به خصوص صنعت برق داشته باشد.
با گذشت زمان و پر رنگ تر شدن نقش کارخانه های عظیم نفت، گاز، پتروشیمی، سیمان، فولاد و… و وجود عواملی همچون تحریم با پشتوانه تجربه ارزشمند مدیران خود و بکارگیری کارشناسان مجرب فعالیت خود را در زمینه مشاوره، طراحی، تامین و اجرا، نظارت و پشتیبانی انواع سیستمهای اتوماسیون صنعتی، برق و ابزار دقیق، هیدرولیک و پنوماتیک اعلام می نماییم و مفتخریم با در نظر گرفتن اصول فنی و مهندسی به بهترین حالت و راندمان بالا خدمتگزار کارفرمایان صنعتمان باشیم.
در حال حاضر پایش کنترل با بهره گیری از متخصصین فروش مجرب، کادر فنی تعمیرات، سرویس رفع عیوب، بخش آموزش و اجرای پروژه، کارگاه ساخت تابلوهای اتوماسیون و راه اندازی ماشین آلات پیشرفته خدمات خود را به مصرف کنندگان در صنایع مختلف از قبیل نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع فلزی، خودرو سازی، قطعه سازی، مواد غذایی، سیمان، نساجی، صنایع لاستیک، شیشه، چوب کاغذ، نئوپان، صنایع دارویی، سیم و کابل، صنایع ماشین سازی و دستگاه سازی، دانشگاه ها و مراکز فنی حرفه ای ارائه می نماید.

از خدمات ما میتوان به موارد زیر اشاره کرد

فروش تجهیزات اتوماسیون صنعتی SIEMENS ، ABB ، OMRON ، Allen Bradley ، Schneider ، Delta ، Enda
فروش تجهیزات سیستم های کنترل CNC و انواع SIEMENS DRIVE
فروش تجهیزات فشار ضعیف و متوسط SIEMENS ، MOELLER ، LOVATO
فروش تجهیزات ابزار دقیق
نظیر کنترلر دما، ترانسمیتر دما و ترمومتر یا نمایشگر دما، ابزار اندازه‌گیری و کنترل دقیق فشار، فلومتر یا سنجش جریان سیالات کنترل دقیق آنها
و ابزار سرعت سنجی، ابزار رطوبت سنجی و …

توانایی های انجام پروژه بصورت EPC در زمینه مکانیک ، برق ، کنترل و ابزار دقیق
آموزش سیستم های اتوماسیون صنعتی، ابزار دقیق، مکاترونیک، و رباتیک
طراحی و ساخت آزمایشگاه کنترل صنعتی
تولید تابلو های برق کنترل صنعتی
تولید تابلو های برق کنترل PLC
تولید تابلو های برق سلول و فرمان
تامین لوازم و تجهیزات هیدرولیک و پنوماتیک
تامین کننده انواع کابلهای ابزار دقیق و تخصصی
تامین کننده لوازم ضد انفجار

اهداف و چشم اندازها

– ارتقاء کیفیت و ارائه مشاوره های فنی و تخصصی محصولات ارائه شده
– افزایش بهره وری واستفاده از تکنولوژی روز دنیا
– استفاده از توان فنی متخصصان در طراحی و اجرای پروژه ها
– ارایه خدمات پس از فروش با هدف رضایتمندی مشتریان
– ایجاد تخصصی ترین و مطمئن ترین مرجع مشاوره و آموزش در زمینه تامین تجهیزات و اجرای اتوماسیون صنعتی

کلام آخر

گروه فنی مهندسی پایش کنترل می کوشد که با اتکا به یاری خداوند متعال و با تکیه بر ساختار منسجم و دانش محور و افراد متخصص، توانمند و خلاق و با ایجاد بسترهای لازم و با لحاظ موارد ذیل زمینه رشد و
ارتقاء مجموعه را در راستای صنعت برق کشور فراهم نموده و با لحاظ نمودن کلیه عوامل متغیر محیطی و با ایجاد مزیت های رقابتی در زمره برترین فروشگاههای تامین کننده در صنعت برق قرار گیرد.
ارائه با کیفیت ترین و مطلوب ترین خدمات برابر استانداردها و ضوابط وزارت نیرو در جلب رضایت مشتریان.
بهره گیری از فناوری‌های روز و بهینه نمودن تجهیزات و شبکه های توزیع و داشتن یک شبکه مهندسی، اقتصادی و با قابلیت بهره برداری آسان و ایمن.
سازماندهی کلیه منابع مادی و انسانی و ایجاد تعامل سازنده و اثربخش خود اعم از مشتریان و کارکنان و همسو نمودن سیاست ها در راستای افزایش مستمر بهره وری.
آموزش پیگیر و مداوم نیروی انسانی بر اساس یافته های نوین علمی و فنی در جهت رشد و ارتقاء سطح دانش، مهارت و تخصص این سرمایه عظیم.
با آرزوی توفیق روزافزون برای کلیه عزیزان مفتخریم اعلام نمائیم محصولات کمپانی های بزرگ دنیا در صنعت برق ایران قابل عرضه در این مجموعه می باشد.
امید است که بنوانیم با اتکا به عنایت خداوند متعال همه تلاشها وکوشش های خود را در جهت تحقق هرچه بیشتروبرجسته تر اهداف وآرمانهای والای کلیه کارفرمایان عزیزمان بکار بندیم.

 

استراتژی پایش

ما یک دیدگاه طولانی مدت و پایدار داریم.
ما همواره به مشتریانمان احترام می گذاریم.
ما همگی بازیکنان یک تیم هستیم.
ما همکاران خود را توسعه میدهیم.
ما نوآوری های پیشرفته ای را توسعه می دهیم.
ما به گسترش کسب و کار والا تر می اندیشیم.
و ما به خودمان احترام میگذاریم.

شبکه های اجتماعی

تماس با ما