ما برای ارائه رهبران ارشد بسیار فراتر از تحقیقات برجسته فناوری خود توسعه یافته ایم

مطالب ویژه

تماس با ما

ساختمان های ایمن با انواع سیستم دزدگیر

سیستم دزدگیر محصولی است که به دلیل وجود نیاز مشتریان وارد بازار شده است. زمانی که سرقت های بسیار زیادی در محیط اطراف ما وجود دارد مسلما به فکر تهیه سیستم دزدگیر برای مکانی که در آن کار یا زندگی می‌کنیم، خواهیم بود. سیستم دزدگیر یک محصول حفاظتی است و در واقع اعلام کننده ورود شخص یا اشخاصی به محیطی است که به قصد دزدی وارد شده اند. حریم ها با وجود این سیستم حفظ خواهد شد. ایمنی که توسط این سیستم ها ایجاد می گردد با استفاده از سنسور هایی است که با تشخیص خطر موجب به صدا در آمدن آژیر خطر می شوند. معمولا برای ایمنی بیشتر دزدگیر ها را در مکان هایی که محل اصلی تردد می باشند مانند راه پله، راهرو ها و بالکن   نصب می کنند.

 در همه ساختمان ها چه به صورت هوشمند یا معمولی طراحی شده باشد از سیستم دزدگیر استفاده می شود البته ابزارهایی مانند دوربین مدار بسته نیز می تواند در پیشگیری یا کشف دزدیها کمک کننده باشد ولی سیستم اصلی برای دزدگیرها سنسورهایی است که به صورت حرکتی وچشمی  نصب شده اند و اطلاعات  را به سیستم اصلی دزدگیر منتقل می کنند. امنیت به راحتی با سیستم های دزدگیر تامین می گردد و در گذشته صرفا با آژیر کشیدن اعلام خطر می کردند ولی در ساختمان های هوشمند و با دزدگیر های پیشرفته تر اعلام خطر با تماس تلفنی  انجام خواهد شد. و کنترل این سیستم از راه دور نیز امکان پذیر خواهد بود و در واقع از مزایای ساختمان هوشمند کنترل از راه دور سیستم های موجود در آنها می باشد.

سیستم دزدگیر

ساختمان های ایمن با انواع سیستم دزدگیر

قسمت های تشکیل دهنده سیستم دزدگیر

بیشتر دزدگیر ها از ساختمان استانداردی تشکیل شده است که می توان به این ترتیب نام برد، کلید معمولی، مدار باز و بسته، مدار آژیر، مدار شارژ باتری، حسگر های متنوع، سیستم تلفن خودکار به مدیر ساختمان  و کنترل کننده از راه دور می باشد. با پیشرفت هایی که صورت گرفته در صورت عدم حضور تلفن و یا برق بازهم می توانید ساختمانی را صاحب دزدگیر کنید و در واقع از انواع بی سیمی دزدگیر ها هستند.

سیستم دزدگیر

قسمت های تشکیل دهنده سیستم دزدگیر

بخش اصلی سیستم دزدگیر کنترل پنل است که اساس کار خود را با سیگنال های رادیویی انجام می دهد و با بخش های دیگر ارتباط برقرار می‌کند. ایجاد آژیر یا تماس با مدیر ساختمان از طریق ارتباط با کنترل پنل و قطعه مرتبط با آژیر ایجاد خواهد شد. صفحه کلید بخش دیگری از سیستم دزدگیر است که از طریق آن می توان روشن و خاموش کردن آلارم ها را انجام داد. این سیستم به دلیل وجود باتری می تواند بدون برق نیز کار کند.

بخش مهم از این سیستم  که موجب وحش دزد ها می شود بلندگوها است که آنها ار را به صورت توکار نصب می کنند که به راحتی دچار خرابی نشوند، در مورد سیم کشی بلندگوها نیز باید مراقب باشید که در هنگام نصب امنیت کافی برای آن ایجاد گردد تا براحتی توسط دزدها قطع نشود.

 دزدگیر باید در جعبه ای قرار بگیرد تا ایمنی کافی برای آن برقرار شود. بخش مهم  این دستگاه سنسورها هستند. معمولا حسگر های موجود در این دستگاه  دارای مادون قرمز است. یک نوع از سنسورها از نوع تماسی هستند که به آهنربا به درب و پنجره متصل می شوند و با باز و بسته شدن درب ها  پیغامی به پنل دستگاه ارسال میگردد و صدای آژیر به صدا در می اید. اموج مادون قرمز برای سنسور های چشمی کار می کند و حرکت افراد را تشخیص می دهد و باید تنظیمات این حسگر ها به خوبی چک شود تا تشخیص اشتباهی ندهد. از دیگر انواع سنسور ها  می توان به سنسور وزنی اشاره نمود که در واقع به صورت اشتباهی هر جسمی را به عنوان دزد تلقی نکند. مدل های مختلفی از این دستگاه موجود است که برای مکان های مختلف با توجه به شرایطی که دارد مورد استفاده قرار می گیرند استفاده از دزدگیر برای ساختمان ها بسیار الزامی و واجب می باشد.

سیستم دزدگیر

انواع سیستم دزدگیر

برچسب ها: دزدگیر ساختمان هوشمند سیستم های حفاظتی

استراتژی پایش

ما یک دیدگاه طولانی مدت و پایدار داریم.
ما همواره به مشتریانمان احترام می گذاریم.
ما همگی بازیکنان یک تیم هستیم.
ما همکاران خود را توسعه میدهیم.
ما نوآوری های پیشرفته ای را توسعه می دهیم.
ما به گسترش کسب و کار والا تر می اندیشیم.
و ما به خودمان احترام میگذاریم.

شبکه های اجتماعی

تماس با ما