ما برای ارائه رهبران ارشد بسیار فراتر از تحقیقات برجسته فناوری خود توسعه یافته ایم

مطالب ویژه

تماس با ما

آشنایی با برق روشنایی

  • خانه
  • آشنایی با برق روشنایی

برق روشنایی چیست؟

صنعت برق در حوزه روشنایی  در حال رشد چشمگیری است  در واقع زمانی که از برق روشنایی سخن گفته می شود به تجهیزاتی اشاره می شود که موجب روشنایی مکان های مختلف است. موارد بسیار زیادی در ساختمان های معمولی یا هوشمند به کار گرفته می شود تا  نور و روشنایی ساختمان برقرار باشد. آنچه که بسیار اهمیت دارد،  تنوع و افزایش تجهیزات مدرن  و با قابلیت های بالا است که عملکرد نور رسانی را به شدت افزایش داده است.

 برق روشنایی شامل وسایل و ابزار های مختلفی است که هر کدام دارای ویژگی ها و کارکرد های متفاوتی  هستند روشنایی در هر محیطی از ضروریات به شمار می‌رود و بر عملکرد افراد در زندگی تاثیر بسیار زیادی دارد به همین دلیل است که با رشد و پیشرفت سیستم های مصنوعی روشنایی می توان، برق روشنایی متناسب با محیط خود را نصب و استفاده نماید. نوع طراحی ساختمان ها و ورود نور طبیعی می تواند در انتخاب برق روشنایی تاثیر بگذارد. با مطالعه تمام شرایط و وجود تاسیسات متفاوت و انواع تجهیزات برقی در نهایت باید با توجه به شرایط محیطی برق روشنایی محیط را انتخاب و نصب نمود.

برق روشنایی

برق روشنایی چیست؟

انواع تجهیزات برق روشنایی کدام است؟

تجهیزاتی که در صنعت برق برای روشنایی تولید می گردد متفاوت  و متنوع است به عنوان مثال می توان به موارد زیر اشاره نمود:

انواع لامپ ها که از مهمترین ابزار برای روشن نمودن محیط می باشد. به عنوان مثال می توان به لامپ ال ای دی ، لامپ کم مصرف، لامپ هالوژن، لامپ مهتابی، لوستری، هوشمند و… اشاره نماییم. لامپ ها دارای انواع رشته ای فیلاما ندار و تخلیه گاز تقسیم می شوند. لامپ ها دارای ویژگی هایی مانند توان نوری، ضریب بهره وری نوری، رنگ دهی لامپ ها عمر و درخشندگی می باشند که به هنگام خرید باید به آنها توجه نمایید.

از دیگر وسایل برق روشنایی می توان به چراغ ها توجه نمود که با توجه به محیط های مختلف انواع چراغ ها طراحی و وارد بازار شده اند مثلا چراغ پارک یا استخر و یا چراغ های دکوراتیو ، چراغ زیر کابینت و… .

انواع مدل ها و طرح های پروژکتور مانند LED ،SMD ،COB پرژکتور می باشد. از دیگر تجهیزات برق روشنایی می توان به انواع مدل ها با کاربرد های متنوع  لوستر  اشاره نمود. انواع ریسه و آباژور نیز جز  تجهیزات برق روشنایی هستند که با توجه به نوع محیط می توانند در محیط های مختلفی مورد استفاده قرار بگیرند.  تجهیزاتی ماند کلید ها و فیوزها و یا تابلو های برق که مربوط به روشنایی ساختمان می شود نیز جزء برق روشنایی محسوب می گردد.

برق روشنایی

انواع تجهیزات برق روشنایی کدام است؟

بهترین تولید کنندگان محصولات روشنایی

در صنعتی برق محصولات متنوعی با کاربرد هایی خانگی و صنعتی ساخته می شود. محصولات روشنایی که شامل تجهیزات فراوانی است طبق استاندارد های بین المللی تولید می گردد و برند های معروف و با تجربه در حال به روز رسانی و طراحی  مدل های جدید و کارآمد برق روشنایی هستند. به عنوان مثال یکی از نام آشنا ترین محصولات روشنایی از صنعت برق لامپ  ای ال ای دی است که در سال های گذشته  وارد صنعت برق شد و امروزه به صورت گسترده ای در حال جایگزینی با لامپ های نسل قدیم می باشد. برای انتخاب تجهیزات برق روشنایی در سیستم های موجود در ساختمان باید به ویژگی های  محیط و نوع وسیله ای که مورد نیاز است و پاسخگوی نیاز  محیط می باشد توجه گردد. برای خرید بهترین لوازم برق روشنایی می توان از  نمایندگی هایی تولید کننده این لوازم خرید انجام دهید. تنوع بالای این تجهیزات  نیاز به مهندسین مشاور برای انتخاب آنها در ساختمان های در حال ساخت را افزایش می دهد.

برق روشنایی

بهترین تولید کنندگان محصولات روشنایی

استراتژی پایش

ما یک دیدگاه طولانی مدت و پایدار داریم.
ما همواره به مشتریانمان احترام می گذاریم.
ما همگی بازیکنان یک تیم هستیم.
ما همکاران خود را توسعه میدهیم.
ما نوآوری های پیشرفته ای را توسعه می دهیم.
ما به گسترش کسب و کار والا تر می اندیشیم.
و ما به خودمان احترام میگذاریم.

شبکه های اجتماعی

تماس با ما