ما برای ارائه رهبران ارشد بسیار فراتر از تحقیقات برجسته فناوری خود توسعه یافته ایم

مطالب ویژه

تماس با ما

سیستم های حفاظتی

ساختمان هایی با سیستم های حفاظتی، نیاز روز بشر

سیستم های حفاظتی از نیازمندی های ساختمان های امروز هستند. ساختمان های مختلف اگرچه دارای طراحی‌های قدیمی باشند و یا سیستم هوشمند در آنها اجرا شده باشد برا اداره شدن نیازمند این سیستم هستند. سیستم های حفاظتی برای مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. اگر در یک ساختمان مسکونی زندگی کنید و یا در مجتمع هایی که دارای ساکنان زیادی هستند، این سیستم که به صورت هشداری عمل می کنند را مشاهده نموده اید. در جامعه ای که در آن زندگی می‌کنیم برای ایجاد امنیت نیازمند به ابزاری هستیم که هر گونه نا امنی را تشخیص داده و موجب برقراری و ایجاد یک جامعه سالم گردد. انواع سیستم های حفاظتی که به صورت هشداری عمل می کند  برای مناطق مسکونی استفاده می شود و زیر نظر مجموعه ای هستند که کار نظارت بر امنیت را به صورت مداوم انجام می دهند.

سیستم های حفاظتی

ساختمان هایی با سیستم های حفاظتی، نیاز روز بشر

 از دیگر موارد سیستم های حفاظتی نوع هوشمند است که به صورت بی سیم می توانید، محل مورد نظر را زیر نظر داشته باشید. این نوع سیستم ها  برای اماکن مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. با پیشرفت های تکنولوژی و استفاده از فن آوری های جدید در تجهیزات مدرن، سیستم ویدیو نیز به حفاظت از ساختمان ها اضافه شد. زمانی که  ساختمان های هوشمند وارد طراحی‌ها ی ساختمان ها شد، سیستم های مختلفی درون آن از راه دور قابل کنترل بود سیستم های امنیتی یکی از آنها است که قابلیت  دسترسی دادن افراد مورد نظر به این سیستم نیز وجود دارد.

سیستم های حفاظتی

دوربین مدار بسته

ویژگی های سیستم های حفاظتی در خانه هوشمند

همه بخش های یک ساختمان هوشمند تحت نظارت کامل مدیریت می باشد و در یک بخش مرکزی به همه قسمت ها دسترسی کامل وجود دارد. برای امنیت ساختمان ها در طراحی های هوشمند می توان برنامه ریزی دقیقی برای سیستم های حفاظتی ساختمان در نظرگرفت و از ویژگی های مهم این سیستم های حفاظتی  تغییر برنامه در زمان های مختلف می باشد مثلا اگر عبور و مرور در ساختمان تغییر کند می توان با تغییر برنامه های امنیتی تجهیزات  کنترل و نظارت بیشتری را بر روی ساختمان انجام داد. دوربین های مدار بسته و یا حسگر های موجود در ساختمان می توانند افراد غریبه را به راحتی شناسایی نمایند.

  برای حفظ امنیت ساختمان زمانی که حضور ندارید، این سیستم هوشمند حفاظتی می توانند بخش هایی از ساختمان را مانند زمانی که فرد حضور دارد نشان دهد.  مثلا برخی از وسایل روشن می شوند و یا روشنایی ساختمان در طول شبانه روز به صورت اتوماتیک روشن و خاموش می شوند. در این سیستم اگر علامتی از آتش سوزی وجود داشته باشد شروع به فعالیت کرده و با ایجاد نشانه هایی از وقوع آتش سوزی جلوگیری می کنند. در ساختمان های هوشمند به راحتی از طریق تلفن های همراه اطلاعات به فرد مدیر ساختمان ارسال می گردد. پنل های هوشمند موجود در این ساختمان ها به صورتی طراحی شده اند که در زمان ورد به ساختمان می توانید قسمت امنیتی آن را غیر فعال نمایید و این کار با وارد کردن کد امکان پذیر است.

برنامه های امنیتی و بخش سخت افزاری این سیستم ها طوری طراحی شده که به واسطه باتری ها نیز می تواند کار کند و اگر برق قطع شود این سیستم های حفاظتی از کار نمی افتد. از قابلیت های مهم سیستم ها امنیتی می توان به تغییرات در بخش های مختلف یک ساختمان اشاره نمود یعنی می توان برنامه های مختلفی برای حفاظت از بخش های مختلف به ساختمان داد. از سیستم حفاظتی امروزی می  توان به دوربین های مدار بسته ، سامانه های آلتراسونیک، سیستم کابلی فشار سنسور و سیستم های تشخیص میدان مغناطیسی منفعل اشاره نمود.

 

سیستم های حفاظتی

ویژگی های سیستم های حفاظتی در خانه هوشمند

خدمات ما در دپارتمان سیستمهای حفاظتی پایش کنترل

دوربین مدار بسته

دزدگیر ( اعلام سرقت )

اعلام حریق

آیفون تصویری ، جک درب و راهبند

استراتژی پایش

ما یک دیدگاه طولانی مدت و پایدار داریم.
ما همواره به مشتریانمان احترام می گذاریم.
ما همگی بازیکنان یک تیم هستیم.
ما همکاران خود را توسعه میدهیم.
ما نوآوری های پیشرفته ای را توسعه می دهیم.
ما به گسترش کسب و کار والا تر می اندیشیم.
و ما به خودمان احترام میگذاریم.

شبکه های اجتماعی

تماس با ما